FullTrust

4.8

Envanter defteri tutmak için muhteşem bir program

oy
0

98.6k

Bu uygulamayı oyla

FullTrust bir mağazanın stok ve mal sayım ihtiyaçları ve herhangi bir işletmenin satış noktası yönetimi için ideal çözümdür.

Uygulama, tek bir tıkla programın özelliklerine ulaşabileceğiniz göze çarpan bir arama menüsü de içeren eksiksiz yönetim ortamı ile birlikte gelir.

FullTrust uygulamasında göze çarpan iki alan Yönetim ve Kayıttır. Her ikisinde de bir çok seçenek mevcut; müşterileriniz, tedarikçiler, fiyatlar, depo ya da mevcut ürün gibi değişkenleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Hatta satış noktasının oluşturulmasına göre detaylı satış analizi gerçekleştirmek için farklı grafikler oluşturabilirsiniz.

Bunun haricinde, FullTrust ile farklı POS'ları yönetebilirsiniz, böylece istediğiniz kadar yazar kasaya sahip olabilir ve satıcıya ilişkin gerekli bilgileri kaydedebilirsiniz.
Notlar

Programı başlattığınızda, kullanıcı adı ve şifre sorar. Her iki kısma da "admin" yazmalısınız.

Gereksinimler

Windows XP, Vista ya da 7
En az 1 GB RAM
Sabit sürücüde 500 MB boş alan
Kurulumu yapan kullanıcı yönetme ayrıcalığına sahip olmalıdır.
UAC'ın aktivasyonu kaldırılmalıdır.

Haberler

Ürün, müşteri ve tedarikçi veri asistanlarının aktarılması güncellenmiştir. Artık daha sezgiseldir ve kullanımı kolaydır. Envanter düzenleme penceresinde veriyi hesaplamada ihtiyaç duyulabilecek Excel formu oluşturma özelliği yer alır. Bu durum özellikle büyük oranda stok ya da düzenleme yapılacağı zamanlarda faydalıdır. Satış noktasında artık katalogda yer almayan ve silmeye ya da tekrar eklemeye karar vermeden önce indirimde görünen ürünleri düzenleyebileceksiniz. Bu iş için tek gerekli olan şey azimli bir satıcı ve mevcut bir satış noktasıdır. Eğer değilse, program kullanıcıya hatırlatmakla sorumludur.

Kısıtlamalar

Demo versiyonu 21 gün ile sınırlıdır.

Uptodown X